Soğanlı Lastikçi 0551 170 24 81

0
1211

 Soğanlı 7/24 Lastikçi 0551 170 24 81

Soğanlı’da 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve ilgi görmektedir. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla büyüdüğünden geniş bir kitleye yardımcı olmaktayız. 24 saat hizmet veren Soğanlı lastikçi servisimiz  kimsenin yolda kalmamasını sağlamaktadır. Özellikle gece hizmeti, yolda lastiği patladığı için kalan kişilerin çok takdirini toplamaktadır. Soğanlı’da bulunan mobil servisimiz, lastikleri arıza yapan arabanın bulunduğu yere hemen gelmektedir.

 Soğanlı Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son!!!

7/24 kesintisiz olarak sunulan Soğanlı yol yardım hizmeti müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın ekip o bölgeye yönlendirilmektedir. Araç markasının hiçbir önemi olmamakta, her marka lastik değiştirme işlemi başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, Soğanlı oto lastikçi servisi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti alınmaktadır. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra yola güvenle devam edebilmektedir.

 Soğanlı Yol Yardım Ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen Soğanlı 7/24 açık lastikçi hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri bizim hedef kitlemizdir ve hedef kitlenin aldıkları hizmetten memnun kalması bizim için çok önemlidir. Lastiği patlayan kişi nerede ve saat kaç olursa olsun, mağduriyetinin giderilmesi için gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için bütün ekipmanlara sahip olan ekibimiz, kısa sürede lastik probleminizi çözmektedir. Küçük veya kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücretleri farklıdır. Arabanın ve lastiğin durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. Soğanlı bölgesinde yakın lastikçi arayanlar, ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile çalışan ekibimiz, lastiği patlayan kişilere bir telefon uzaklığındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here