Otogar Lastikçi 0551 170 24 81

0
528

 Otogar 7/24 Lastikçi 0551 170 24 81

Otogarda 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve ilgi görmektedir. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla geliştiğinden daha fazla kişiye yardımcı olmaktayız. 24 saat hizmet veren Otogar lastikçi hiç kimsenin yolda kalmaması için çalışmaktadır. Özellikle gece hizmeti, lastiği patladığı için yolda kalan kişilerin ilgisini çekmektedir. Otogarda bulunan mobil servisimiz, hemen arabanızın bulunduğu yere gelmektedir.

 Otogar Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son!!!

7/24 kesintisiz olarak sunulan Otogar yol yardım müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın mobil ekip o bölgeye yönlendirilmektedir. Her marka lastik değiştirme işlemini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, Otogar oto lastikçi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti alınmaktadır. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra yola güvenle devam etmektedir.

 Otogar Yol Yardım Ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen Otogar 7/24 açık lastikçi hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri bizim potansiyel müşterimizdir ve müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalması bizim hedefimizdir. Lastiği patlayan kişi nerede ve saat kaç olursa olsun, mağduriyetinin giderilmesi için bizi arayabilir. Biz nöbetçi oto lastikçi olarak hemen gerekli hizmeti veririz.

Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için bütün ekipmanlara sahip olan ekibimiz, kısa sürede lastik problemini çözmektedir. Küçük veya kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücreti farklıdır. Arabanın ve lastiğin durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. Otogar bölgesine yakın lastikçi arayanlar, ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken ekibimiz, lastiği patlayan kişilere bir telefon uzaklığındadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here