Mahmutbey Lastikçi – 0551 170 24 81

0
492

Mahmutbey  Lastikçi

Bağcılar ilçesinde mahmutbey lastikçi olarak 7/24 yol yardım ve lastik satış hizmeti vermekteyiz. Mobil servis araçlarıyla yolda kalan aracınızın yerinde lastik tamirini yapıyor, yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Aracınızın lastiği patlamış olabilir, yarılmış olabilir yeni lastik ihtiyaçlarınız için servis numaramızı arayabilirsiniz: 0551 170 24 81

Yerinde lastik tamiri araç kullanıcısı için ve tamir işlemleri için müthiş bir zaman tasarrufu sağlar. Mobil araçlarda yapılan işlemlerin mağazada yapılan tamir işlemlerinden herhangi bir farkı yoktur. Yama işlemleri fitil işlemleri çelik yama tamiri mahmutbey lastikçi mobil araçlarımızda müşterilerimize sunulmaktadır. Mobil yol yardım hizmetleri çekici ücretleri kadar pahalı olmasa da mağazadaki tamir işlemlerinden biraz daha maliyetlidir. Araçlarımız ve personellerimizin maliyetleri gidilen yolun trafiğine ve mesafesine bağlı olarak standart bir fiyat tarifesi uygulamaktayız.

Mahmutbey Oto Lastikçi

Mahmutbey 212 AVM Halkalı Caddesinde bulunan mağazamızda otomobil grubu başta olmak üzere , suv ve jeep  – ticari araçlar için çeşitli markalarda ve çeşitli ölçülerde oto lastik seçenekleri mevcuttur. Mahmutbey ve bağcılar çevresinde sıfır lastik ikinci el lastik satışımızı gerçekleştirmekteyiz.

Yol yardım hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Servisimiz 7 gün 24 saat çalışmaya gayret göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here