Levent Lastikçi 0551 170 24 81

0
704

Levent Oto Lastikçi

Lastiklerin bir nedenden dolayı zarar görmesi durumunda araç sahiplerinin tek tercihi  bir oto lastikçi aramak oluyor. Çünkü çoğu zaman insanların yanında yedek lastik olmayabiliyor. Bir de ıssız bir yerde kalındıysa oto lastikçi arayıp lastik tamirini yaptırmak iyi bir tercih oluyor.

7/24 OTO LASTİKÇİ 0551 170 24 81

 Levent Oto Lastikçi

Yıllardır yaptığımız oto lastik tamir işlerimizi sizlerin de önerilerini dikkate alarak geliştirmekteyiz. Yolda kalmak her zaman sinir bozucudur. Ayrıca bir de çevrede lastikçinin de olmaması sürücüleri farklı arayışlara sürüklemiştir. Bu arayışlarınız artık Levent Oto Lastikçi sayesinde son bulacak. Gece gündüz demeden çalışan uzman ekibimiz sizlerin lastiklerini tamir ediyor ve yolda kalmanızı önlüyor.

 Levent Lastik Tamiri

Levent ve çevresinde lastikleriniz zarar gördüyse Levent Lastik Tamiri servisimizi arayarak en kısa sürede tekrar eski konforunuza kavuşabilirsiniz. Lastiklerinizi tamir  ederken ihtiyaç duyulması halinde onların değişimini de yapıyoruz. Lastik inmesi ya da patlaması durumunda lastiğinizi usta bir lastikçiye emanet etmeniz en doğrusu olacaktır. Levent ve çevresinde hizmet veren ekibimiz ile lastiğiniz de yaşadığınız sorun ne olursa olsun en kısa sürede tamir edilir.

 Levent Açık Lastikçi

Yolda kalan araç sahiplerinin en korktuğu şeylerden biri de çevrede lastikçi bulamamaktır. Lastikçi bulunsa dahi bazı lastikçilerin iş yerlerini erken kapatması ya da hafta sonu gibi tatil günlerinde hiç açmaması büyük sorun yaratmaktadır. Açık lastikçinin bulunmasının önem taşıdığı hafta sonlarında, Levent Açık Lastikçi servisi olarak cumartesi pazar günlerinde de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ne zaman yolda kalırsanız kalın en hızlı şekilde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizin her zaman yolda kalabileceğinizi düşünerek her zaman hazırlıklarımızı yapmayı sürdürüyoruz.

 Levent Lastikçi

Levent Oto Lastik ekimiz bir telefonunuz kadar size yakındır. Levent Lastikçi olarak birçok aracın lastik bakımını yapmayı sürdürmekteyiz. Kendi şahsi aracınızdan tutun şirket aracına kadar birçok araca hizmet vermekteyiz. Otobüs, kamyon, traktör, pikap gibi araçların lastik tamirlerini yılların tecrübelisi servisimiz  yapıyor ve müşterilerimize güven aşılıyor. Levent’e yolunuz düşerse ve lastiklerinizden dolayı yolda kalırsanız, bizi aramaktan çekinmeyin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here