Güneşli Lastikçi 0551 170 24 81

0
367

 Güneşli 7/24 Lastikçi 0551 170 24 81

Güneşli’de 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve beğeni toplamaktadır. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. 24 saat hizmet veren Güneşli lastikçi hiç kimsenin yolda kalmaması için özveriyle çalışmaktadır. Özellikle verilen gece hizmeti, yolda lastiği patladığı için kalan kişilerden büyük takdir görmektedir. Güneşli’de bulunan mobil servisimiz, lastiği arıza yapan arabanın bulunduğu yere hızlı bir şekilde gelmektedir.

 Güneşli Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son

7/24 kesintisiz olarak sunulan Güneşli yol yardım müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın ekip o bölgeye yönlendirilmektedir. Araç markasının hiçbir önemi yoktur, her marka lastik değiştirme işlemi başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, Güneşli oto lastikçi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti alınmaktadır. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra yollarına güvenle devam edebilmektedir.

 Güneşli Yol Yardım Ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen Güneşli 7/24 açık lastikçi hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri hedef kitlemizdir ve hedef kitlenin aldıkları hizmetten memnun kalması bizim için çok önemlidir.  Nerede ve saat kaç olursa olsun, lastiği patlayan kişinin mağduriyetinin giderilmesi için gerekli olan bütün yönlendirmeler yapılır.

Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için gerekli bütün ekipmanlara sahip olan ekibimiz, kısa sürede lastiklerden kaynaklanan problemleri çözmektedir. Küçük veya kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücreti farklıdır. Arabanın ve lastikte meydana gelen arızanın durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. Güneşli bölgesinde yakın lastikçi arayanlar, ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken ekibimiz, lastik arızası yaşayan kişilere bir telefon kadar yakındır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here