Gayrettepe Lastikçi 0551 170 24 81

0
365

Gayrettepe 7/24 Lastikçi 0551 170 24 81

Gayrettepe’de 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve ilgi görmektedir. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla geliştiğinden daha fazla kişiye yardımcı olmaktayız. 24 saat hizmet veren Gayrettepe lastikçi hiç kimsenin yolda kalmamasını sağlamaktadır. Özellikle gece hizmeti, yolda lastiği patladığı için kalan kişilerin takdirini toplamaktadır. Gayrettepe’de bulunan mobil servisimiz, hemen arabanın bulunduğu yere gelmektedir.

 Gayrettepe Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son!!!

7/24 kesintisiz olarak sunulan Gayrettepe yol yardım müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın ekip o bölgeye yönlendirilmektedir. Araç markasının hiçbir önemi yoktur. Her marka lastik değiştirme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, Gayrettepe oto lastikçi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti ödenmektedir. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra yola güvenle devam edebilmektedir.

 Gayrettepe Yol Yardım Ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen Gayrettepe 7/24 açık lastikçi hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri hedef kitlemizdir ve hedef kitlenin aldıkları hizmetten memnun kalmasıbizim için çok önemlidir. Lastiği patlayan kişi nerede ve saat kaç olursa olsun, mağduriyetin giderilmesi için gerekli yönlendirme yapılmaktadır.

Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için bütün ekipmanlara sahip olan ekibimiz, kısa sürede lastik problemini çözmektedir. Küçük veya kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücreti farklıdır. Arabanın ve lastiğin durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. Gayrettepe bölgesinde yakın lastikçi arayanlar, ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken ekibimiz, lastiği patlayan kişilere bir telefon uzaklığındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here