Beşyol Lastikçi 0551 170 24 81

0
465

Beşyol 7/24 Lastikçi 0551 170 24 81

Beşyol’da 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve ilgi görmektedir. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla geliştiğinden daha fazla kişiye yardımcı olmaktayız. 24 saat hizmet veren Beşyol Lastikçi hiç kimsenin yolda kalmamasına çalışmaktadır. Özellikle gece,  lastiği patladığı için yolda kalan kişilere verdiğimiz gece hizmetimiz kişilerin takdirini toplamaktadır. Beşyol’da bulunan mobil servisimiz, hemen arabanın bulunduğu yere gelerek  sorununu yerinde çözmektedir.

 Beşyol Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son!!!

7/24 kesintisiz olarak sunulan Beşyol yol yardım müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın ekip o bölgeye yönlendirilmektedir. Araç markası ayırmaksızın her marka lastik değiştirme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, Beşyol oto lastikçi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti alınmaktadır. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra güvenle yola devam edebilmektedir.

 Beşyol Yol Yardım Ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen Beşyol 7/24 açık lastikçi servis hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri potansiyel müşterimizdir ve potansiyel müşterilerin  aldıkları hizmetten memnun kalması bizim amacımızdır. Lastiği patlayan kişi nerede ve saat kaç olursa olsun, mağduriyetinin giderilmesi için gerekli yönlendirmeler hemen yapılmaktadır.

Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için bütün ekipmanlara sahip olan ekibimiz, kısa sürede lastik problemini çözmektedir. Küçük veya kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücreti farklıdır. Arabanın ve lastiğin durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. Beşyol bölgesinde yakın lastikçi arayanlar, mobil ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken ekibimiz, lastiği patlayan kişilere bir telefon uzaklığındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here