Arnavutköy Lastikçi 0551 170 24 81

0
375

Arnavutköy 7/24 Lastikçi – 0551 170 24 81

Yenibosna’da 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve ilgi görmektedir. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla geliştiğinden yardımlarımızı daha fazla kişiye ulaştırmaktayız. 24 saat hizmet veren Arnavutköy lastikçi hiç kimsenin yolda kalmaması için çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. Özellikle verdiğimiz gece hizmeti, lastiği patladığı için yolda kalan sürücülerin ilgisini çekmektedir. Arnavutköy’de bulunan mobil servisimiz, arabanın bulunduğu yere en kısa sürede gelerek sorununun giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Arnavutköy Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son!

7/24 kesintisiz olarak sunulan Arnavutköy yol yardım müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın saha ekibi o bölgeye yönlendirilmektedir. Araç markasının hiçbir önemi yoktur, her marka aracın lastik değiştirme işlemi başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, Arnavutköy oto lastikçi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti alınmaktadır. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra yollarına güvenle devam edebilmektedir.

Arnavutköy Yol Yardım Ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen Arnavutköy 7/24 açık lastikçi hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri bizim hedef kitlemizdir ve hedef kitlenin aldıkları hizmetten memnun kalması bizim için çok önemlidir. Lastiği patlayan kişi nerede ve saat kaç olursa olsun, mağduriyetinin giderilmesi için gerekli yönlendirme yapılmaktadır.

Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için bütün ekipmanlara sahip olan mobil ekibimiz, kısa sürede lastik problemini çözüme kavuşturmaktadır. Küçük araç veya kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücreti farklıdır. Arabanın ve lastiğin durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. Arnavutköy bölgesinde yakın lastikçi arayanlar, ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken ekibimiz, lastiği patlayan kişilere bir telefon uzaklığındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here